Realizacje

Home Staging Team

Home staging & Sprzedaż mieszkania bez mebli Warszawa

To trzy pokojowe mieszkanie nie mogło znaleźć nowego właściciela przez prawie pół roku. Początkowo sprzedawał je sam właściciel, apotem zwrócił się do biur nieruchomości. Klienci przychodzili, oglądali i wychodzili. Pośrednicy zasugerowali sporą obniżkę ceny. Właściciel zwrócił się do Home Staging Team o pomoc. Kiedy weszłam od razu zauważyłam ogromny atut mieszkania – był to widok z okien na zieloną okolicę, a którego nie mógł przesłonić żaden blok w przyszłości.  Jednak mieszkanie było nieumeblowane, a stare meble w kuchni przyciągały uwagę oglądających. Konieczna była jego aranżacja. Skorzystaliśmy z oferty wypożyczalni. Po stworzeniu koncepcji, doborze mebli  i akcesoriów wszystko przyjechało w umówionym terminie. Wcześniej jednak niezbędne okazały się drobne prace naprawcze i porządkowe. Efekt – mieszkanie sprzedane w ciągu miesiąca i  to z ceną o 35% wyższą niż podobne nieruchomości w okolicy. 

Wykonany zakres prac:

 • spotkania w nieruchomości na miejscu,
 • stworzenie koncepcji i zaplanowanie zmian w poszczególnych pomieszczeniach
 • przygotowanie listy rzeczy z zasobów wypożyczalni do metamorfozy
 • koordynacja umowy z wypożyczalnią
 • zakres prac do wykonania dla złotej rączki i pani sprzątającej
 • zakup dodatków ( zasłony, karnisze, materiały hydrauliczne, naprawcze etc.)
 • koordynacja prac podwykonawców, w tym transportu i montażu
 • prasowanie, skrócenie i powieszenie zasłon
 • wykonanie DIY dot. dekoracji ściennych, powieszenie obrazów
 • stylizacja wszystkich pomieszczeń, w tym ustawienie mebli oraz licznych dekoracji
 • wykonanie sesji zdjęciowej i obróbka zdjęć
 • napisanie ogłoszenia i  wsparcie w transakcji
szybka sprzedaż mieszkania home staging
DOSKONAŁA
16 opinii na
Sławomir Praga
Sławomir Praga
Na kłopoty… Wiola!!! Będę Cię polecać, bo gdy straciłem nadzieje na szybką sprzedaż … najpierw był tajfun, pózniej tornado, a po 2 tygodniach sprzedane mieszkanie! SUPER!!!
Alicja Zabłocka-Dmowska
Alicja Zabłocka-Dmowska
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko sprzedać swóje mieszkanie bez obniżania ceny!
Ann Mat
Ann Mat
Realizacja przerosła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę. Profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi, bardzo kreatywnie. Zespół Home Staging wykazał ogromne zaangażowanie. Podziwiam i z pewnością skorzystam ponownie.
Maria Mazur
Maria Mazur
Potrzebowałam szybko sprzedać mieszkanie i zdecydowałam się na home staging. Stosunkowo niewielkim kosztem z pomocą Pani Wioli i jej ekipy udało się uzyskać fantastyczny efekt. Mieszkanie zostało odświeżone, zaaranżowane i pięknie sfotografowane. To był strzał w dziesiątkę! Mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, a cena była dla mnie satysfakcjonująca. Co ważne dzięki wsparciu Pani Wioli mieszkanie sprzedałam samodzielnie bez pośrednika. To rozwiązanie, z którego na pewno jeszcze skorzystam.
Katarzyna Sójka
Katarzyna Sójka
Serdecznie polecam, Pani Wiola pomagała nam w home sagingu mieszkania w starej kamienicy w centrum Warszawy. Efekt WOW osiągnięty, wielu zainteresowanych najmem - w tym liczni cudzoziemcy - każdy zachwycony wystrojem.
Kazimierz Strzałkowski
Kazimierz Strzałkowski
Serdecznie polecam usługi Pani Wioli w obszarze home stagingu. Obszerna wiedza z zakresu gustownego wyposażenia mieszkania, i wszystkie działania które podjęła spowodowały że oglądający mieszkanie zaczęli dostrzegać wiele jego pozytywnych cech niewidocznych wcześniej. Bezdyskusyjnie dobry fachowiec godny polecenia!
Magdalena Marczak
Magdalena Marczak
Pani Wiola to skarb. Zawsze służy radą i pomocą. Dzięki niej podjęłam ostatecznie decyzję o wyborze danej nieruchomości. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia- to cała Wiola. Serdecznie polecam. Sama chętnie będę jeszcze korzystac z uslug HS
Izabela Sakowska
Izabela Sakowska
Super pomysły :-)
Monika Miraux
Monika Miraux
Bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą dać „nowe życie” swoim „czterem kątom”! Pani Wiola to profesjonalna, ciepła i wyrozumiała osoba. Dla każdego klienta, jego potrzeb, upodobań, jak i budżetu znajdzie odpowiednie rozwiązanie.
Ewa Wantusiak
Ewa Wantusiak
Pani Wiola jest prawdziwą profesjonalistką. Świetnie doradziła nam w doborze mebli, akcesoriów i kolorystyki. Dzięki jej zabiegom mieszkanie nabrało bardziej nowoczesnego charakteru, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecamy każdemu kto chce wyróżnić i zmienić swoje mieszkanie.
home staging Wioletta Dmowska
window.$czater = {tok: "692158e380683c0bc6bf9ff15580a7e8e22c95d8", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};