O HST

Home Staging Team

Home Staging Team to butikowa pracownia,  której założycielką i właścicielką jest Wioletta Dmowska.

Projekty wykonywane są indywidualnie lub zespołowo w zależności od wysokości budżetu. Wiola koordynuje wszystkie projekty wspierając się pracą wielu osób: fachowców, różnych ekip, fotografów i pośredników. Działa głównie w Warszawie i okolicach, ale dla ciekawych wyzwań rusza w świat.

Wiola Dmowska 

z wykształcenia jest magistrem zarządzania, z pasji dyplomowana home stagerka, dekoratorka i fotografka wnętrz. Poza tym inwestorka i licencjonowana pośredniczka.

Wiola dzięki połączeniu wiedzy na temat aranżacji wnętrz i rynku nieruchomości potrafi skutecznie przyspieszyć transakcję. Tworzy strategię sprzedaży i koncepcję, a następnie zarządza projektem, tak aby transakcja była opłacalna. Jako pasjonatka nowoczesnej sprzedaży i marketingu pokazuje ile można zyskać poprzez odpowiedni wizerunek nieruchomości.

Przez długi czas pracowała w korporacjach jako menedżer sprzedaży, ale pewnego dnia zrealizowała swoje marzenie o niezależności zawodowej. Idealnym rozwiązaniem stała się praca w nieruchomościach, gdzie może wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie.

 

Home Staging Team

Wiola Dmowska

 

Co mówią o HST Klienci?

Home Staging Team

HST działa niesamowicie skutecznie. Home staging w ich wykonaniu okazał się dodatkowo bardzo korzystny finansowo. Nie zaangażował większych środków niż ewentualna prowizja pośrednika. Pośrednik szukał nabywcy przez rok, a HST tak przygotował moje mieszkanie do sprzedaży, ze nabywca znalazł się już następnego dnia i miałam kolejkę chętnych za cenę, o której nikt wcześniej nie chciał słyszeć. Najtrudniej było mi podjąć decyzję o wydaniu środków bez gwarancji, ze przyniesie to zamierzony efekt. W tej chwili już takich wątpliwości bym nie miała. Zwłaszcza powierzając to zadanie HST.

Dorota Korzeniowska

Powodzenia w kolejnych projektach!

Pani Wioletta Dmowska- home stager- bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem realizowała nasz projekt. Olbrzymia wiedza, zrozumienie sytuacji sprzedającego, znajomość rynku, a także niezwykłe wyczucie przestrzeni, kolorów dały nadzwyczajne rezultaty w postaci metamorfozy domu. Polecam usługi tej firmy, bo koszty są niewspółmiernie niskie w porównaniu do osiągniętego zysku.

Nina Ambroziak Polecam, naprawdę warto!

Z HST wyposażyłem i udekorowałem 8 mieszkań na wynajem. Już samo to powinno świadczyć o moim poziomie zadowolenia z ich usług. Jednak ocena byłaby niepełna gdybym nie dodał kilku arcyważnych określeń dotykających jakości ich pracy. Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, gwarancja komfortu współpracy, elastyczność, uczciwość, terminowość, pracowitość, poczucie humoru i umiejętność zarządzania niełatwymi relacjami z ekipami remontowymi, w tym egzekwowania najwyższego poziomu pracy na etapie HST są marką rozpoznawczą tej firmy. Polecam ją wszystkim inwestorom, którzy dojrzeli do pójścia po rozum do głowy i zdecydowali, że lepiej….nie robić wszystkiego samemu:-)

Krzysztof  Kaczmar 100% satysfakcji!

Polecam gorąco Home Staging Team! Korzystając z HST mogłam liczyć na profesjonalną pomoc i kompleksową usługę. Muszę dodać, że 😃😃po raz pierwszy skorzystałam z takiej usługi i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki Home Staging Team w ciągu kilku dni znalazłam nabywców na mieszkanie!!!

Grażyna Soroczyńska

Bardzo dziękuje!

Mieszkanie po home stagingu wyglądało rewelacyjnie i znalazło nabywcę w 2 dni od pojawienia się ogłoszenia. Dziewczyny znają się na rzeczy, a skorzystanie z ich usług jest naprawdę świetną inwestycją!

Tomasz Kotto
Jestem pod wrażeniem 🙂

Bardzo profesjonalne doradztwo. Terminowa realizacja projektu i natychmiastowe wyniki w postaci dużego zainteresowania sprzedażą mieszkania. Gorąco polecam.

Katarzyna Smyk
Polecam gorąco!

W końcu udało mi się wynająć mieszkanie zgodnie z moimi oczekiwaniami. Home Staging Team pomógł mi podnieść cenę wynajmu i znaleźć porządnych klientów, którzy zauważyli nową funkcjonalność i docenili wystrój mieszkania.
Będę polecał Wasze usługi 🙂

Sebastian D.
Szybko i solidnie! 

Dzięki pomysłom Pani Wioli i jej współpracownikom udało mi się  sprzedać mieszkanie, które nie mogło znaleźć nabywcy przez 3 lata. Po profesjonalnym przygotowaniu do sprzedaży znalazł się nowy nabywca w ciągu tygodnia. Wprowadzono ciekawy wystrój wnętrza, co wpłynęło na podniesienie jego wartości. Pomogli mi również w przygotowaniu oferty oraz jej promocji w internecie.
Dziękuję za wszystko!

Małgorzata Wirkan
Do HST można mieć pełne zaufanie!

Pani Wiola jest prawdziwą profesjonalistką. Świetnie doradziła nam w doborze mebli , akcesoriów i kolorystyki. dzięki jej zabiegom mieszkanie nabrało nowoczesnego charakteru, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecam każdemu kto chce wyróżnić i zmienić swoje mieszkanie na wynajem.

 

Ewa Watusiak

Gorąco polecam usługi Home Staging Team ! Profesjonalnie i skutecznie!

home staging Wioletta Dmowska