Poradniki i szkolenia

Home Staging Team

Co to jest home staging?

Home staging to skuteczne narzędzie marketingowe, dzięki któremu możesz zarobić więcej podczas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Tłumacząc dosłownie to inscenizacja domu, która profesjonalnie przygotowana zwiększa atrakcyjność nieruchomości podczas prezentacji.

To inwestycja, która się opłaca!

Właściwy home staging skraca czas sprzedaży i może podnieść cenę mieszkania nawet o 10-15% w stosunku do ceny rynkowej.

Koszt home stagingu jest mniejszy niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości!

W zakres prac profesjonalnego home stagera wchodzi organizacja całego procesu, rozpoczynając od koncepcji, sprecyzowania grupy docelowej, zarządzenia remontem lub drobnymi naprawami, po uporządkowanie i zmianę wystroju wnętrza. Osoba taka ma za zadanie sprawić, żeby nieruchomość wyglądała jak najkorzystniej i spodobała się jak najszerszemu gronu odbiorców. A wszystko po to, aby pokazać potencjalnemu właścicielowi mieszkania jak może wyglądać jego przyszłe życie.

Dlatego warto zainwestować w home staging, który pozwoli Klientowi wyobrazić siebie w danej przestrzeni i sprawi by po przekroczeniu progu, czuł że chce w niej zamieszkać.

Być może to trudno zrozumieć, kiedy sprzedajemy własny dom, w którym mieszkaliśmy z bliskimi i czuliśmy się w nim bardzo dobrze. Jednak nasze mieszkanie jest jak każdy „produkt” wystawiony na sprzedaż, i aby zwiększyć jego szansę powodzenia w procesie sprzedaży lub najmu powinien być odpowiednio do tego przygotowany.

Zobacz efekt sprzedaży mieszkania po home stagingu

Home staging & Sprzedaż mieszkania Warszawa Dzień otwarty

 

Home staging team
DOSKONAŁA
16 opinii na
Sławomir Praga
Sławomir Praga
Na kłopoty… Wiola!!! Będę Cię polecać, bo gdy straciłem nadzieje na szybką sprzedaż … najpierw był tajfun, pózniej tornado, a po 2 tygodniach sprzedane mieszkanie! SUPER!!!
Alicja Zabłocka-Dmowska
Alicja Zabłocka-Dmowska
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko sprzedać swóje mieszkanie bez obniżania ceny!
Ann Mat
Ann Mat
Realizacja przerosła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę. Profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi, bardzo kreatywnie. Zespół Home Staging wykazał ogromne zaangażowanie. Podziwiam i z pewnością skorzystam ponownie.
Maria Mazur
Maria Mazur
Potrzebowałam szybko sprzedać mieszkanie i zdecydowałam się na home staging. Stosunkowo niewielkim kosztem z pomocą Pani Wioli i jej ekipy udało się uzyskać fantastyczny efekt. Mieszkanie zostało odświeżone, zaaranżowane i pięknie sfotografowane. To był strzał w dziesiątkę! Mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, a cena była dla mnie satysfakcjonująca. Co ważne dzięki wsparciu Pani Wioli mieszkanie sprzedałam samodzielnie bez pośrednika. To rozwiązanie, z którego na pewno jeszcze skorzystam.
Katarzyna Sójka
Katarzyna Sójka
Serdecznie polecam, Pani Wiola pomagała nam w home sagingu mieszkania w starej kamienicy w centrum Warszawy. Efekt WOW osiągnięty, wielu zainteresowanych najmem - w tym liczni cudzoziemcy - każdy zachwycony wystrojem.
Kazimierz Strzałkowski
Kazimierz Strzałkowski
Serdecznie polecam usługi Pani Wioli w obszarze home stagingu. Obszerna wiedza z zakresu gustownego wyposażenia mieszkania, i wszystkie działania które podjęła spowodowały że oglądający mieszkanie zaczęli dostrzegać wiele jego pozytywnych cech niewidocznych wcześniej. Bezdyskusyjnie dobry fachowiec godny polecenia!
Magdalena Marczak
Magdalena Marczak
Pani Wiola to skarb. Zawsze służy radą i pomocą. Dzięki niej podjęłam ostatecznie decyzję o wyborze danej nieruchomości. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia- to cała Wiola. Serdecznie polecam. Sama chętnie będę jeszcze korzystac z uslug HS
Izabela Sakowska
Izabela Sakowska
Super pomysły :-)
Monika Miraux
Monika Miraux
Bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą dać „nowe życie” swoim „czterem kątom”! Pani Wiola to profesjonalna, ciepła i wyrozumiała osoba. Dla każdego klienta, jego potrzeb, upodobań, jak i budżetu znajdzie odpowiednie rozwiązanie.
Ewa Wantusiak
Ewa Wantusiak
Pani Wiola jest prawdziwą profesjonalistką. Świetnie doradziła nam w doborze mebli, akcesoriów i kolorystyki. Dzięki jej zabiegom mieszkanie nabrało bardziej nowoczesnego charakteru, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecamy każdemu kto chce wyróżnić i zmienić swoje mieszkanie.
home staging Wioletta Dmowska
window.$czater = {tok: "692158e380683c0bc6bf9ff15580a7e8e22c95d8", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};