Poradniki i szkolenia

Home Staging Team

Co to jest home staging?

Home staging to skuteczne narzędzie marketingowe, dzięki któremu możesz zarobić więcej podczas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Tłumacząc dosłownie to inscenizacja domu, która profesjonalnie przygotowana zwiększa atrakcyjność nieruchomości podczas prezentacji.

To inwestycja, która się opłaca!

Właściwy home staging skraca czas sprzedaży i może podnieść cenę mieszkania nawet o 10-15% w stosunku do ceny rynkowej.

Koszt home stagingu jest mniejszy niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości!

W zakres prac profesjonalnego home stagera wchodzi organizacja całego procesu, rozpoczynając od koncepcji, sprecyzowania grupy docelowej, zarządzenia remontem lub drobnymi naprawami, po uporządkowanie i zmianę wystroju wnętrza. Osoba taka ma za zadanie sprawić, żeby nieruchomość wyglądała jak najkorzystniej i spodobała się jak najszerszemu gronu odbiorców. A wszystko po to, aby pokazać potencjalnemu właścicielowi mieszkania jak może wyglądać jego przyszłe życie.

Dlatego warto zainwestować w home staging, który pozwoli Klientowi wyobrazić siebie w danej przestrzeni i sprawi by po przekroczeniu progu, czuł że chce w niej zamieszkać.

Być może to trudno zrozumieć, kiedy sprzedajemy własny dom, w którym mieszkaliśmy z bliskimi i czuliśmy się w nim bardzo dobrze. Jednak nasze mieszkanie jest jak każdy „produkt” wystawiony na sprzedaż, i aby zwiększyć jego szansę powodzenia w procesie sprzedaży lub najmu powinien być odpowiednio do tego przygotowany.

home staging Wioletta Dmowska