Poradniki i szkolenia

Home Staging Team

TIP home stagingowy – sprzedaż mieszkania

Zadaniem home stagera współpracującego z inwestorem jest stworzenie wnętrza, które zainteresuje potencjalnych nabywców, wyróżni się w gąszczu ofert! Tutaj ważna jest znajomość trendów wnętrzarskich, umiejętne zestawienie kolorów, tekstyliów i kształtów. Oprócz tego home stager musi trafnie pokazać funkcjonalność pomieszczeń dostosowanych do wybranej gruby nabywców.
I może nie byłoby to takie trudne, kiedy masz do dyspozycji sztab ludzi oraz spore zasoby finansowe i czasowe. Ale przy sprzedaży mieszkania liczy się każda złotówka, każdy dzień przestoju w sprzedaży. Dlatego często mając do dyspozycji niewielkie zasoby, niski budżet i mało czasu trzeba uruchomić swoją kreatywność.

I tutaj ciekawostka! Tip

Jeśli mamy ograniczony budżet, nie mamy wystarczających funduszy na meble, na ich transport i montaż, to w prezentacji mieszkania do sprzedaży, możemy wykorzystać dmuchane materace. Jako przykład prezentuję Wam sypialnię, w której łózko została zaaranżowane przy użyciu właśnie takiego materaca.

Po co to robimy?

Wiele osób poszukujących mieszkania nie potrafi sobie wyobrazić, jak mogłoby ono być zaaranżowane. Puste mieszkania nie dają poczucia domowej atmosfery i co ciekawe wydają się paradoksalnie dużo mniejsze niż są w rzeczywistości.
home staging Wioletta Dmowska