Poradniki i szkolenia

Home Staging Team

TIP home stagingowy – sprzedaż mieszkania

Zadaniem home stagera współpracującego z inwestorem jest stworzenie wnętrza, które zainteresuje potencjalnych nabywców, wyróżni się w gąszczu ofert! Tutaj ważna jest znajomość trendów wnętrzarskich, umiejętne zestawienie kolorów, tekstyliów i kształtów. Oprócz tego home stager musi trafnie pokazać funkcjonalność pomieszczeń dostosowanych do wybranej gruby nabywców.
I może nie byłoby to takie trudne, kiedy masz do dyspozycji sztab ludzi oraz spore zasoby finansowe i czasowe. Ale przy sprzedaży mieszkania liczy się każda złotówka, każdy dzień przestoju w sprzedaży. Dlatego często mając do dyspozycji niewielkie zasoby, niski budżet i mało czasu trzeba uruchomić swoją kreatywność.

I tutaj ciekawostka! Tip

Jeśli mamy ograniczony budżet, nie mamy wystarczających funduszy na meble, na ich transport i montaż, to w prezentacji mieszkania do sprzedaży, możemy wykorzystać dmuchane materace. Jako przykład prezentuję Wam sypialnię, w której łózko została zaaranżowane przy użyciu właśnie takiego materaca.

Po co to robimy?

Wiele osób poszukujących mieszkania nie potrafi sobie wyobrazić, jak mogłoby ono być zaaranżowane. Puste mieszkania nie dają poczucia domowej atmosfery i co ciekawe wydają się paradoksalnie dużo mniejsze niż są w rzeczywistości.
home staging Wioletta Dmowska
DOSKONAŁA
16 opinii na
Sławomir Praga
Sławomir Praga
Na kłopoty… Wiola!!! Będę Cię polecać, bo gdy straciłem nadzieje na szybką sprzedaż … najpierw był tajfun, pózniej tornado, a po 2 tygodniach sprzedane mieszkanie! SUPER!!!
Alicja Zabłocka-Dmowska
Alicja Zabłocka-Dmowska
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko sprzedać swóje mieszkanie bez obniżania ceny!
Ann Mat
Ann Mat
Realizacja przerosła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę. Profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi, bardzo kreatywnie. Zespół Home Staging wykazał ogromne zaangażowanie. Podziwiam i z pewnością skorzystam ponownie.
Maria Mazur
Maria Mazur
Potrzebowałam szybko sprzedać mieszkanie i zdecydowałam się na home staging. Stosunkowo niewielkim kosztem z pomocą Pani Wioli i jej ekipy udało się uzyskać fantastyczny efekt. Mieszkanie zostało odświeżone, zaaranżowane i pięknie sfotografowane. To był strzał w dziesiątkę! Mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, a cena była dla mnie satysfakcjonująca. Co ważne dzięki wsparciu Pani Wioli mieszkanie sprzedałam samodzielnie bez pośrednika. To rozwiązanie, z którego na pewno jeszcze skorzystam.
Katarzyna Sójka
Katarzyna Sójka
Serdecznie polecam, Pani Wiola pomagała nam w home sagingu mieszkania w starej kamienicy w centrum Warszawy. Efekt WOW osiągnięty, wielu zainteresowanych najmem - w tym liczni cudzoziemcy - każdy zachwycony wystrojem.
Kazimierz Strzałkowski
Kazimierz Strzałkowski
Serdecznie polecam usługi Pani Wioli w obszarze home stagingu. Obszerna wiedza z zakresu gustownego wyposażenia mieszkania, i wszystkie działania które podjęła spowodowały że oglądający mieszkanie zaczęli dostrzegać wiele jego pozytywnych cech niewidocznych wcześniej. Bezdyskusyjnie dobry fachowiec godny polecenia!
Magdalena Marczak
Magdalena Marczak
Pani Wiola to skarb. Zawsze służy radą i pomocą. Dzięki niej podjęłam ostatecznie decyzję o wyborze danej nieruchomości. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia- to cała Wiola. Serdecznie polecam. Sama chętnie będę jeszcze korzystac z uslug HS
Izabela Sakowska
Izabela Sakowska
Super pomysły :-)
Monika Miraux
Monika Miraux
Bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą dać „nowe życie” swoim „czterem kątom”! Pani Wiola to profesjonalna, ciepła i wyrozumiała osoba. Dla każdego klienta, jego potrzeb, upodobań, jak i budżetu znajdzie odpowiednie rozwiązanie.
Ewa Wantusiak
Ewa Wantusiak
Pani Wiola jest prawdziwą profesjonalistką. Świetnie doradziła nam w doborze mebli, akcesoriów i kolorystyki. Dzięki jej zabiegom mieszkanie nabrało bardziej nowoczesnego charakteru, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecamy każdemu kto chce wyróżnić i zmienić swoje mieszkanie.
home staging Wioletta Dmowska
window.$czater = {tok: "692158e380683c0bc6bf9ff15580a7e8e22c95d8", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};