Realizacje

Home Staging Team

Home staging & Sprzedaż mieszkania Warszawa Dzień otwarty

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Parku Szczęśliwickiego szukało nowego właściciela przez ponad rok. Samodzielna sprzedaż przez samych właścicieli oraz z pomocą pośredników nie przynosiła efektów. Mieszkanie znajdowało się na 3 piętrze bez windy. Właściciele tracili cierpliwość, gdyż zależało im na szybkiej sprzedaży przy równoczesnym zachowaniu ceny rynkowej. Uzyskane środki planowali przeznaczyć na zakup i wykończenie nowego domu. Polecono im współpracę z nami. Na pierwszym spotkaniu porozmawialiśmy otwarcie o sytuacji, w której znaleźli. O ich planach, marzeniach, realności oczekiwań. Zaproponowaliśmy zmianę wystroju przy niewielkich nakładach finansowych.  Prace rozpoczęły się od wyniesienia zbędnych rzeczy, a nowe wypożyczyliśmy. Została również dostosowana cena ofertowa do poziomu rynkowej i przygotowana nowa oferta. Zorganizowaliśmy również dzień otwarty, który nie utrudniał życia mieszkańcom. W efekcie od razu od opublikowania ogłoszenia mieliśmy trzech klientów, którzy po obejrzeniu mieszkania podczas tego dnia zaproponowali cenę ofertową. Ostatecznie po twardych negocjacjach podpisaliśmy umowę wstępną na kwotę o 60 000 zł wyższą od oferowanej. Zaskoczenie klientów było nie do opisania. Nie przypuszczali, że tak szybko, a przede wszystkim bez stresu i marnowania własnego czasu, można sprzedać mieszkanie.

A to opinia Klientki ” Napiszę tak, to cudowne tornado które przewinęło się przez nasze mieszkanie robiąc totalny porządek i żadne słowa nie oddadzą tego jak jestem wdzięczna za te zawirowania. Efekt był taki, że dziewczyny sprzedały mieszkanie w ciągu 2 tygodni. Będę polecać Was zawsze”

 

Zakres prac:

 • pierwsze spotkanie i przedstawienie planu,
 • przygotowanie koncepcji home staging
 • dobór akcesoriów z wypożyczalni oraz listy zakupowe dodatków
 • odgracenie i aranżacja wnętrza
 • stylizacja i sesja zdjęciowa
 • wykonanie i montaż filmu reklamowego
 • Sporządzenie oferty nieruchomości, w tym przygotowanie planu nieruchomości
 • Organizacja dnia otwartego
 • Prezentacja nieruchomości zainteresowanym
 • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości
 • Pomoc w kompletowaniu dokumentów
 • Negocjacja warunków transakcji
 • Przygotowanie umowy przedwstępnej i końcowej
 • Koordynacja terminów zawarcia umów
 • Przygotowanie protokołów zdawczo-odbiorczych

Tutaj film promocyjny film promocyjny mieszkania na sprzedaż

 

jak szybko sprzedać mieszkanie home staging
DOSKONAŁA
19 opinii na
Sylwia Słotwińska-Karaś
Sylwia Słotwińska-Karaś
Jeśli chcesz sprawnie sprzedać mieszkanie i nie obawiać się o daleko idące negocjacje, albo jesteś w trakcie sprzedaży, ale borykasz się z małym zainteresowaniem ofertą, to jest adres dla Ciebie. Pani Wiola doradzi, ogarnie i przygotuje materiał z najwyższej półki, który jest mega skuteczny. U mnie to właśnie to było "dealbreakerem". Doskonała jakość pracy, mega szybkość działania i super atmosfera w trakcie całego procesu. Polecam!
Kris Majchrzak
Kris Majchrzak
Pani Wioletta i jej zespół z Home Staging Team są naprawdę godnymi zaufania profesjonalistami, którzy wykazali się niezwykłą solidnością podczas naszej współpracy. Dzięki ich usłudze home stagingu, obejmującej wykonanie profesjonalnych zdjęć i wirtualnego spaceru, zauważyłem znaczny wzrost zainteresowania moją nieruchomością. Efekty były natychmiastowe - oferta stała się bardziej atrakcyjna, co przełożyło się na wręcz natychmiastowy wynajmem. Współpraca z Panią Wioletą była czystą przyjemnością. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w każdy detal sprawiły, że cały proces był nie tylko efektywny, ale też po prostu przyjemny. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje usługi home stagingu na najwyższym poziomie.
Karolina Arciszewska
Karolina Arciszewska
Warto! Pani Wioletta robiła mi stylizację i zdjęcia dwóch mieszkań na wynajem. W obu przypadkach znalazłam najemców szybko i uzyskałam wysoką cenę najmu :) Wcześniej przygotowała dokładne wskazówki jak odświeżyć mieszkanie niskim kosztem. Sama bym z pewnością wydała dużo więcej pieniędzy na mini remonty i uzyskała słabszy efekt. Pieniądze wydane na usługi HS Team od razu się zwracają. Polecam z czystym sercem!
Sławomir Praga
Sławomir Praga
Na kłopoty… Wiola!!! Będę Cię polecać, bo gdy straciłem nadzieje na szybką sprzedaż … najpierw był tajfun, pózniej tornado, a po 2 tygodniach sprzedane mieszkanie! SUPER!!!
Alicja Zabłocka-Dmowska
Alicja Zabłocka-Dmowska
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko sprzedać swóje mieszkanie bez obniżania ceny!
Ann Mat
Ann Mat
Realizacja przerosła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę. Profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi, bardzo kreatywnie. Zespół Home Staging wykazał ogromne zaangażowanie. Podziwiam i z pewnością skorzystam ponownie.
Maria Mazur
Maria Mazur
Potrzebowałam szybko sprzedać mieszkanie i zdecydowałam się na home staging. Stosunkowo niewielkim kosztem z pomocą Pani Wioli i jej ekipy udało się uzyskać fantastyczny efekt. Mieszkanie zostało odświeżone, zaaranżowane i pięknie sfotografowane. To był strzał w dziesiątkę! Mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, a cena była dla mnie satysfakcjonująca. Co ważne dzięki wsparciu Pani Wioli mieszkanie sprzedałam samodzielnie bez pośrednika. To rozwiązanie, z którego na pewno jeszcze skorzystam.
Katarzyna Sójka
Katarzyna Sójka
Serdecznie polecam, Pani Wiola pomagała nam w home sagingu mieszkania w starej kamienicy w centrum Warszawy. Efekt WOW osiągnięty, wielu zainteresowanych najmem - w tym liczni cudzoziemcy - każdy zachwycony wystrojem.
Kazimierz Strzałkowski
Kazimierz Strzałkowski
Serdecznie polecam usługi Pani Wioli w obszarze home stagingu. Obszerna wiedza z zakresu gustownego wyposażenia mieszkania, i wszystkie działania które podjęła spowodowały że oglądający mieszkanie zaczęli dostrzegać wiele jego pozytywnych cech niewidocznych wcześniej. Bezdyskusyjnie dobry fachowiec godny polecenia!
Magdalena Marczak
Magdalena Marczak
Pani Wiola to skarb. Zawsze służy radą i pomocą. Dzięki niej podjęłam ostatecznie decyzję o wyborze danej nieruchomości. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia- to cała Wiola. Serdecznie polecam. Sama chętnie będę jeszcze korzystac z uslug HS
home staging Wioletta Dmowska
window.$czater = {tok: "692158e380683c0bc6bf9ff15580a7e8e22c95d8", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};