Poradniki i szkolenia

Home Staging Team

Dzień otwarty nieruchomości czy film reklamowy?

Dzień otwarty – co to jest?

Dzień otwarty to nic innego jak popularny za oceanem „open house”, czyli prezentowanie nieruchomości klientom jednego dnia. Wymaga świetnej organizacji, ale niesie ze sobą ogromne benefity. Przede wszystkim znacznie skraca czas sprzedaży i  często pozwala uzyskać wyższą cenę.

Zapraszając kilkanaście osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości zwiększamy prawdopodobieństwo zawiązania transakcji. Wpuszczając zainteresowanych do środka domu, można zaprezentować go znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Spotkania umawiane są w krótkich odstępach czasu, tak aby kolejni zainteresowani mijali się w drzwiach. Wzięcie udziału w takiej prezentacji działa jak magnes na zainteresowanych, a czynnik rywalizacji przyspiesza podejmowanie decyzji. W wielu przypadkach dochodzi do składnia ofert kupna już na miejscu oraz daje możliwość uzyskania lepszej ceny.

a film reklamowy nieruchomości ?

Film reklamowy mieszkania czy domu pozwoli odbiorcom wyobrazić sobie nieruchomość jeszcze przed jej obejrzeniem i zachęci do osobistego skonfrontowania ich wyobrażenia z rzeczywistością. Taki film to doskonały sposób na dotarcie do Klientów mieszkających w znacznej odległości od sprzedawanej nieruchomości. To wyróżnienie swojej oferty na tle innych ogłoszeń, to doskonały sposób na podwyższenia zainteresowania ofertą.

Dzięki takiej prezentacji potencjalny kupujący jest w stanie na odległość określić czy nieruchomość spełnia jego oczekiwania, co dokonuje selekcji oglądających i naszego czasu.

 

W HST korzystamy z obu narzędzi prezentacji i stosujemy w zależności od warunków transakcji.

 

jak szybko sprzedać mieszkanie home staging
DOSKONAŁA
16 opinii na
Sławomir Praga
Sławomir Praga
Na kłopoty… Wiola!!! Będę Cię polecać, bo gdy straciłem nadzieje na szybką sprzedaż … najpierw był tajfun, pózniej tornado, a po 2 tygodniach sprzedane mieszkanie! SUPER!!!
Alicja Zabłocka-Dmowska
Alicja Zabłocka-Dmowska
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko sprzedać swóje mieszkanie bez obniżania ceny!
Ann Mat
Ann Mat
Realizacja przerosła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę. Profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi, bardzo kreatywnie. Zespół Home Staging wykazał ogromne zaangażowanie. Podziwiam i z pewnością skorzystam ponownie.
Maria Mazur
Maria Mazur
Potrzebowałam szybko sprzedać mieszkanie i zdecydowałam się na home staging. Stosunkowo niewielkim kosztem z pomocą Pani Wioli i jej ekipy udało się uzyskać fantastyczny efekt. Mieszkanie zostało odświeżone, zaaranżowane i pięknie sfotografowane. To był strzał w dziesiątkę! Mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, a cena była dla mnie satysfakcjonująca. Co ważne dzięki wsparciu Pani Wioli mieszkanie sprzedałam samodzielnie bez pośrednika. To rozwiązanie, z którego na pewno jeszcze skorzystam.
Katarzyna Sójka
Katarzyna Sójka
Serdecznie polecam, Pani Wiola pomagała nam w home sagingu mieszkania w starej kamienicy w centrum Warszawy. Efekt WOW osiągnięty, wielu zainteresowanych najmem - w tym liczni cudzoziemcy - każdy zachwycony wystrojem.
Kazimierz Strzałkowski
Kazimierz Strzałkowski
Serdecznie polecam usługi Pani Wioli w obszarze home stagingu. Obszerna wiedza z zakresu gustownego wyposażenia mieszkania, i wszystkie działania które podjęła spowodowały że oglądający mieszkanie zaczęli dostrzegać wiele jego pozytywnych cech niewidocznych wcześniej. Bezdyskusyjnie dobry fachowiec godny polecenia!
Magdalena Marczak
Magdalena Marczak
Pani Wiola to skarb. Zawsze służy radą i pomocą. Dzięki niej podjęłam ostatecznie decyzję o wyborze danej nieruchomości. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia- to cała Wiola. Serdecznie polecam. Sama chętnie będę jeszcze korzystac z uslug HS
Izabela Sakowska
Izabela Sakowska
Super pomysły :-)
Monika Miraux
Monika Miraux
Bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą dać „nowe życie” swoim „czterem kątom”! Pani Wiola to profesjonalna, ciepła i wyrozumiała osoba. Dla każdego klienta, jego potrzeb, upodobań, jak i budżetu znajdzie odpowiednie rozwiązanie.
Ewa Wantusiak
Ewa Wantusiak
Pani Wiola jest prawdziwą profesjonalistką. Świetnie doradziła nam w doborze mebli, akcesoriów i kolorystyki. Dzięki jej zabiegom mieszkanie nabrało bardziej nowoczesnego charakteru, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecamy każdemu kto chce wyróżnić i zmienić swoje mieszkanie.
home staging Wioletta Dmowska
window.$czater = {tok: "692158e380683c0bc6bf9ff15580a7e8e22c95d8", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};