Realizacje

Home Staging Team

Home staging & Sprzedaż apartamentu bez mebli Warszawa Powiśle

Ten przestrzenny 140 m2 apartament wystawiony na sprzedaż był nieumeblowany i bez wyrazu. A oferta była skierowana do wymagających klientów, poszukujących nieruchomości premium w prestiżowej lokalizacji. Właściciel nie wyobrażał sobie wystawienia apartamentu do sprzedaży bez jego profesjonalnego przygotowania. Korzystał już wcześniej z usług home stagingu za granicą i był całkowicie świadomy, że to inwestycja która się opłaca. Po akceptacji strategii sprzedaży i koncepcji skorzystaliśmy z oferty wypożyczalni. Efekt apartament sprzedany w ciągu 3 miesięcy, koszt aranżacji wyszedł 0,5% wartości nieruchomości

Wykonany zakres prac:

  • spotkania w nieruchomości na miejscu, koordynacja umowy z wypożyczalnią
  • stworzenie koncepcji i zaplanowanie zmian w poszczególnych pomieszczeniach
  • przygotowanie listy rzeczy z zasobów wypożyczalni do metamorfozy
  • zakres prac do wykonania dla ekip i pani sprzątającej
  • koordynacja prac podwykonawców, w tym transportu i montażu
  • wykonanie DIY dot. dekoracji ściennych, lamp, powieszenie obrazów
  • stylizacja wszystkich pomieszczeń, w tym ustawienie mebli oraz licznych dekoracji
  • wykonanie sesji zdjęciowej i obróbka zdjęć
  • spacer wirtualny 3 D
  • wsparcie w napisaniu ogłoszenia i instruktaż prezentacji mieszkania dla właściciela

Zobacz jak wyglądał spacer wirtualny

jak korzystnie sprzedać nieruchomość
DOSKONAŁA
16 opinii na
Sławomir Praga
Sławomir Praga
Na kłopoty… Wiola!!! Będę Cię polecać, bo gdy straciłem nadzieje na szybką sprzedaż … najpierw był tajfun, pózniej tornado, a po 2 tygodniach sprzedane mieszkanie! SUPER!!!
Alicja Zabłocka-Dmowska
Alicja Zabłocka-Dmowska
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko sprzedać swóje mieszkanie bez obniżania ceny!
Ann Mat
Ann Mat
Realizacja przerosła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę. Profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi, bardzo kreatywnie. Zespół Home Staging wykazał ogromne zaangażowanie. Podziwiam i z pewnością skorzystam ponownie.
Maria Mazur
Maria Mazur
Potrzebowałam szybko sprzedać mieszkanie i zdecydowałam się na home staging. Stosunkowo niewielkim kosztem z pomocą Pani Wioli i jej ekipy udało się uzyskać fantastyczny efekt. Mieszkanie zostało odświeżone, zaaranżowane i pięknie sfotografowane. To był strzał w dziesiątkę! Mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, a cena była dla mnie satysfakcjonująca. Co ważne dzięki wsparciu Pani Wioli mieszkanie sprzedałam samodzielnie bez pośrednika. To rozwiązanie, z którego na pewno jeszcze skorzystam.
Katarzyna Sójka
Katarzyna Sójka
Serdecznie polecam, Pani Wiola pomagała nam w home sagingu mieszkania w starej kamienicy w centrum Warszawy. Efekt WOW osiągnięty, wielu zainteresowanych najmem - w tym liczni cudzoziemcy - każdy zachwycony wystrojem.
Kazimierz Strzałkowski
Kazimierz Strzałkowski
Serdecznie polecam usługi Pani Wioli w obszarze home stagingu. Obszerna wiedza z zakresu gustownego wyposażenia mieszkania, i wszystkie działania które podjęła spowodowały że oglądający mieszkanie zaczęli dostrzegać wiele jego pozytywnych cech niewidocznych wcześniej. Bezdyskusyjnie dobry fachowiec godny polecenia!
Magdalena Marczak
Magdalena Marczak
Pani Wiola to skarb. Zawsze służy radą i pomocą. Dzięki niej podjęłam ostatecznie decyzję o wyborze danej nieruchomości. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia- to cała Wiola. Serdecznie polecam. Sama chętnie będę jeszcze korzystac z uslug HS
Izabela Sakowska
Izabela Sakowska
Super pomysły :-)
Monika Miraux
Monika Miraux
Bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą dać „nowe życie” swoim „czterem kątom”! Pani Wiola to profesjonalna, ciepła i wyrozumiała osoba. Dla każdego klienta, jego potrzeb, upodobań, jak i budżetu znajdzie odpowiednie rozwiązanie.
Ewa Wantusiak
Ewa Wantusiak
Pani Wiola jest prawdziwą profesjonalistką. Świetnie doradziła nam w doborze mebli, akcesoriów i kolorystyki. Dzięki jej zabiegom mieszkanie nabrało bardziej nowoczesnego charakteru, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecamy każdemu kto chce wyróżnić i zmienić swoje mieszkanie.
home staging Wioletta Dmowska
window.$czater = {tok: "692158e380683c0bc6bf9ff15580a7e8e22c95d8", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};