Poradniki i szkolenia

Home Staging Team

Home Staging on line – jak to wyglada?

Teraz dbamy o Twoje i nasze bezpieczeństwo! Pracujemy również on line, a do wykonania zdjęć wystarczy tylko jedna wizyta w Twojej nieruchomości.

 

Wiele osób w tej trudnej sytuacji musi pilnie sprzedać nieruchomość, inni zamieniają najem dobowy na długoterminowy. Dlatego przed rozpoczęciem współpracy powinniśmy poznać Twój problem. Opisz nam krótko swój cel i prześlij przez serwis wetransfer kilka zdjęć, lub film z Twojego mieszkania, domu. Odpiszemy przedstawiając możliwości współpracy z Tobą.

Jeśli podejmiesz decyzję o dalszej współpracy możesz wybrać poniższy wariant:

  • jedna konsultacja on line lub ich pakiet np. na Skyp, WhatsApp lub Messenger 

Przed przystąpieniem do spotkania analizujemy okolicę i oceniamy konkurencję, zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami dla Ciebie. Podczas spotkania omawiamy każde pomieszczenie pod kątem kondycji technicznej, czystości, kolorów,  dekoracji, depersonalizacji, funkcjonalności.   A wszystko po to, abyś ostatecznie osiągnął swój cel jakim jest skuteczna sprzedaż lub wynajem. W czasie rozmowy określimy grupę docelową, ustalimy zakres prac do wykonania i Twój budżet. Dowiesz się również jakie zmiany powinieneś wykonać, co możesz zostawić, a co usunąć, na czym warto zaoszczędzić, a w co zainwestować. Podpowiemy jak w prosty i niedrogi sposób podnieść wartość nieruchomości.

Jeśli to Ci nie wystarczy, zaproponujemy kolejne warianty współpracy polegające na:

  • przygotowaniu koncepcji wnętrza i listy zakupowej
  • zdalnej stylizacji do sesji zdjęciowej lub wirtualnego spaceru
  • profesjonalnej sesji zdjęciowej wykonanej aparatem szerokokątnym 
  • przygotowaniu ogłoszenia w internecie
  • wparciu marketingowym w prezentacji oraz promocji Twojej nieruchomości  

Pomożemy Ci samodzielnie poprawić wizerunek nieruchomości i znacząco zwiększyć swoje szanse na przyspieszenie transakcji.

Z nami wyda Ci się to proste!

home staging Wioletta Dmowska