Poradniki i szkolenia

Home Staging Team

Home Staging on line – jak to wyglada?

Pracujemy również on line, a do wykonania zdjęć wystarczy tylko jedna wizyta w Twojej nieruchomości.

Opisz nam krótko swój cel i prześlij przez serwis wetransfer kilka zdjęć, lub film z Twojego mieszkania, domu. Odpiszemy przedstawiając możliwości współpracy z Tobą. Jeśli podejmiesz decyzję o dalszej współpracy możesz wybrać poniższy wariant:

  • jedna konsultacja on line lub ich pakiet np. na Teams, WhatsApp lub Messenger 

Przed przystąpieniem do spotkania analizujemy okolicę i oceniamy konkurencję, zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami dla Ciebie. Podczas spotkania omawiamy każde pomieszczenie pod kątem kondycji technicznej, czystości, kolorów,  dekoracji, depersonalizacji, funkcjonalności.   A wszystko po to, abyś ostatecznie osiągnął swój cel jakim jest skuteczna sprzedaż lub wynajem. W czasie rozmowy określimy grupę docelową, ustalimy zakres prac do wykonania i Twój budżet. Dowiesz się również jakie zmiany powinieneś wykonać, co możesz zostawić, a co usunąć, na czym warto zaoszczędzić, a w co zainwestować. Podpowiemy jak w prosty i niedrogi sposób podnieść wartość nieruchomości.

Jeśli to Ci nie wystarczy, zaproponujemy kolejne warianty współpracy polegające na:

  • przygotowaniu koncepcji wnętrza i listy zakupowej
  • zdalnej stylizacji do sesji zdjęciowej lub wirtualnego spaceru
  • profesjonalnej sesji zdjęciowej wykonanej aparatem szerokokątnym 
  • przygotowaniu ogłoszenia w internecie
  • wparciu marketingowym w prezentacji oraz promocji Twojej nieruchomości  

Pomożemy Ci samodzielnie poprawić wizerunek nieruchomości i znacząco zwiększyć swoje szanse na przyspieszenie transakcji.

Z nami wyda Ci się to proste!

 

Zobacz efekty takiej współpracy:

Home staging & Sprzedaż mieszkania po babci Warszawa Wola

Home staging & Wynajem domu w Hiszpanii Katalonia

home staging on line
DOSKONAŁA
16 opinii na
Sławomir Praga
Sławomir Praga
Na kłopoty… Wiola!!! Będę Cię polecać, bo gdy straciłem nadzieje na szybką sprzedaż … najpierw był tajfun, pózniej tornado, a po 2 tygodniach sprzedane mieszkanie! SUPER!!!
Alicja Zabłocka-Dmowska
Alicja Zabłocka-Dmowska
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko sprzedać swóje mieszkanie bez obniżania ceny!
Ann Mat
Ann Mat
Realizacja przerosła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę. Profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi, bardzo kreatywnie. Zespół Home Staging wykazał ogromne zaangażowanie. Podziwiam i z pewnością skorzystam ponownie.
Maria Mazur
Maria Mazur
Potrzebowałam szybko sprzedać mieszkanie i zdecydowałam się na home staging. Stosunkowo niewielkim kosztem z pomocą Pani Wioli i jej ekipy udało się uzyskać fantastyczny efekt. Mieszkanie zostało odświeżone, zaaranżowane i pięknie sfotografowane. To był strzał w dziesiątkę! Mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, a cena była dla mnie satysfakcjonująca. Co ważne dzięki wsparciu Pani Wioli mieszkanie sprzedałam samodzielnie bez pośrednika. To rozwiązanie, z którego na pewno jeszcze skorzystam.
Katarzyna Sójka
Katarzyna Sójka
Serdecznie polecam, Pani Wiola pomagała nam w home sagingu mieszkania w starej kamienicy w centrum Warszawy. Efekt WOW osiągnięty, wielu zainteresowanych najmem - w tym liczni cudzoziemcy - każdy zachwycony wystrojem.
Kazimierz Strzałkowski
Kazimierz Strzałkowski
Serdecznie polecam usługi Pani Wioli w obszarze home stagingu. Obszerna wiedza z zakresu gustownego wyposażenia mieszkania, i wszystkie działania które podjęła spowodowały że oglądający mieszkanie zaczęli dostrzegać wiele jego pozytywnych cech niewidocznych wcześniej. Bezdyskusyjnie dobry fachowiec godny polecenia!
Magdalena Marczak
Magdalena Marczak
Pani Wiola to skarb. Zawsze służy radą i pomocą. Dzięki niej podjęłam ostatecznie decyzję o wyborze danej nieruchomości. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia- to cała Wiola. Serdecznie polecam. Sama chętnie będę jeszcze korzystac z uslug HS
Izabela Sakowska
Izabela Sakowska
Super pomysły :-)
Monika Miraux
Monika Miraux
Bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą dać „nowe życie” swoim „czterem kątom”! Pani Wiola to profesjonalna, ciepła i wyrozumiała osoba. Dla każdego klienta, jego potrzeb, upodobań, jak i budżetu znajdzie odpowiednie rozwiązanie.
Ewa Wantusiak
Ewa Wantusiak
Pani Wiola jest prawdziwą profesjonalistką. Świetnie doradziła nam w doborze mebli, akcesoriów i kolorystyki. Dzięki jej zabiegom mieszkanie nabrało bardziej nowoczesnego charakteru, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecamy każdemu kto chce wyróżnić i zmienić swoje mieszkanie.
home staging Wioletta Dmowska
window.$czater = {tok: "692158e380683c0bc6bf9ff15580a7e8e22c95d8", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};