Realizacje

Home Staging Team

Aranżacja mieszkania do sprzedaży Warszawa

 

Tylko 5 dni trwały poszukiwania nowego właściciela dla tego ponad 100-metrowego mieszkania przez pośrednika. Tutaj home staging był wykonany ekspresowo, termin realizacji był naprawdę bardzo krótki. Ale udało się  i to dzięki zaangażowaniu właścicielki w proces zakupowy. Oczywiście nie obyło się bez wpadek logistycznych i pracy do późna 🙂 Warunek był jeden – nie wieszamy niczego na ścianach.  Finalnie nie przeszkodziło to nam w stylizacji. Sami zobaczcie jaką zmianę można uzyskać, dzięki wstawieniu kilku mebli oraz odpowiednio dobranym akcesoriom, i oczywiście profesjonalnej stylizacji z sesją zdjęciową.

Zakres prac:  konsultacja z przemeblowaniem, przygotowanie koncepcji i listy zakupowej, zakup akcesoriów, stylizacja i sesja zdjęciowa.

 

 

Mieszkanie znalazło właściciela w ciągu kilku dni! Cena sprzedaży zgodnie z założeniami.


Stylizacja i zdjęcia mieszkania na wynajem Warszawa

 

 

Właścicielka mając chwilową przerwę w wynajmie mieszkania wykorzystała ten czas na wykonanie profesjonalnych zdjęć, traktując to jako inwestycję na przyszłość. Zgodnie z  naszymi wskazówkami dokupiła kilka dodatków, które odświeżyły jego wizerunek i pozwoliły wyróżnić w sieci. Reszta należała do nas.  Zostały przestawione meble,  przywiezione akcesoria,  a potem  wykonana stylizacja i sesja zdjęciowa. Grupą docelową był zagraniczny najemca, potrzebujący dużej przestrzeni mieszkalnej. Home stagingowa inscenizacja wraz z listą zakupową zajęła kilka dni. Czy się udało szybko wynająć ?  Tak, Klient pojawił się od razu.

Zakres prac:  konsultacja z przemeblowaniem, przygotowanie koncepcji i listy zakupowej, zakup akcesoriów, stylizacja i sesja zdjęciowa, wsparcie w promocji ogłoszenia.

 

 

Mieszkanie wynajęte od razu! Cena sprzedaży zgodnie z założeniami.


Home staging mieszkania do sprzedaży Warszawa

 

Zgłosili się do nas Inwestorzy, których celem była sprzedaż wcześniej wynajmowanego mieszkania.  Sprzedającym zależało na osiągnięciu wyższej ceny ze sprzedaży, dlatego zdecydowali się na profesjonalny home staging. Po analizie konkurencji i ustaleniu grupy docelowej doszliśmy do wniosku, że realizacja wymaga wykonania kilku napraw, gruntownych porządków, zakupu dodatków i akcesoriów. Dzięki temu stworzymy produkt pożądany w tej lokalizacji, gotowy do wprowadzenia.  Mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla pary lub rodziny planującej dziecko. Przemyślana stylizacja do sesji zdjęciowej oraz strategia promocyjna w sieci zwiększyła szanse podniesienia  średniej ceny w okolicy. Sami zobaczcie jak wyszło!

Zakres prac: konsultacje, koncepcja i lista zakupowa,  przemeblowanie, nadzór podwykonawców, zakup akcesorii, stylizacja do zdjęć i sesja fotograficzna.

Mieszkanie znalazło właściciela w ciągu tygodnia! Cena powyżej średniej ceny w okolicy.


Stylizowana sesja zdjęciowa mieszkania na wynajem

 

Czasami zdarza się tak, że mieszkanie jest już gotowe do wynajmu. Pozostaje zadbać o marketing nieruchomości. Profesjonalne zdjęcia w przypadku najmu mieszkania to inwestycja, która się zawsze zwraca. A do tego przemyślana stylizacja wnętrza skieruje ofertę do odpowiedniego klienta. Tutaj wystarczyło przestawić meble, dopasować odpowiednie akcesoria w dobranym kolorze, aby zdjęcie mieszkania wyróżniły się na portalach ogłoszeniowych.

W czasach pandemii konkurencja jest ogromna, dlatego warto zadbać o nowoczesny wizerunek w sieci.  Z pozoru wydaje się to bardzo proste, prawda? Jednak takie stylizacje wymagają wcześniejszego przygotowania mieszkania i zaangażowania – właściciela, home stagera oraz fotografa wnętrz.

Zakres prac: przygotowanie koncepcji i listy zakupowej, stylizacja i sesja zdjęciowa, wsparcie marketingowe.

Wynajęte po dwóch tygodniach! Cena powyżej średniej w okolicy.


Stylizacja i zdjęcia pod wynajem biura Warszawa

 

 

Przygotowanie biura do wynajmu rozpoczęło się od konsultacji online., czyli zdalnie na odległość. Przekazane zostały wskazówki do przygotowania  wnętrza, a potem szybka aranżacja i sesja zdjęciowa. Takie działania doprowadziły do szybkiej transakcji.

Zakres prac:  konsultacja online, przemeblowanie, stylizacja i sesja zdjęciowa, wsparcie w napisaniu ogłoszenia.

 

 

Biuro wynajęte w ciągu kilku dni! Cena zgodnie z oczekiwaniami właścicieli.


Projekt hotelowy Szwajcaria

 

Otrzymaliśmy zaproszenie od sieci hotelowej do wykonania projektu w Szwajcarii. Właścicielom chodziło o zmianę wizerunku apartamentów hotelowych na nowej stronie internetowej oraz na portalach ogłoszeniowych. Przy wynajmie krótkoterminowym, czyli na odległość, dobre zdjęcia oddające klimat wnętrza oraz okolicy to podstawa marketingu nieruchomości. Nowy wizerunek i skuteczne działania przełożyły się większym zainteresowaniem wśród gości wynajmujących.

Zakres prac: przygotowanie koncepcji i akcesoriów, przemeblowanie, stylizacja i sesja zdjęciowa

Efekt - wzrost zainteresowania wynajmem apartamentów hotelowych !


Sesja zdjęciowa ze stylizacją domu nad morzem

 

Stylizacja home stagingowa w stylu sielskim oraz sesja zdjęciowa miały za zadanie podkreślić wszystkie zalety oraz przekazać odbiorcy klimat panujący we wnętrzach, jak i na zewnątrz. W trakcie wynajmu, szczególnie krótkoterminowego to podstawa marketingu nieruchomości. Na przygotowanie tego domu do stylizacji oraz sesji zdjęciowej potrzebowaliśmy kilku dni. Było dużo aktywności! Ale nowe zdjęcia przedstawiły potencjał domu i okolicy, co skuteczne przełożyło się zainteresowaniem wśród gości wynajmujących.

Zakres prac: konsultacje,  przygotowanie koncepcji, lista zakupowa, stylizacja i sesja zdjęciowa.

Wzrost zainteresowania wynajmem domu na dłuższe pobyty!


Lifting domu na wynajem Warszawa

 

Szybki lifting domu wykonany na potrzeby wynajmu. Taki był początkowy pomysł właścicieli. Jednak głównym celem było odświeżenie wnętrz niedużym kosztem. Stylizowana sesja zdjęciowa pozwoliła dodatkowo wyeksponować atuty tej nieruchomości. Można było zapraszać na prezentację. Po zakończonych pracach właściciele zmienili decyzję i nie podjęli się wynajmu, a piękne zdjęcia zostały.

Zakres prac: konsultacje, koncepcja i lista zakupowa, współpraca z ekipą remontową, stylizacja i sesja zdjęciowa.

 

Po liftingu właściciele zmienili decyzję i nie wynajęli domu!


Zdalna metamorfoza willi pod wynajem Hiszpania

 

Ze względu na odległość, cały proces odbył się całkowicie zdalnie. Po przesłaniu potrzebnych zdjęć i filmu zabraliśmy się do pracy koncepcyjnej. Właściciele bardzo zaangażowali się we współpracę, sami dokonali zakupów oraz zmian. Stylizacja do sesji zdjęciowej domu w Katalonii została wykonana zdalnie. Było przy tym sporo zabawy, ale udało się! Nowe zdjęcia pokazujące potencjał willi szybko spowodowały pojawienie się gości. W tym przypadku to również zasługa samych właścicieli, którzy zastosowali się do naszych wskazówek.

Zakres prac: konsultacje online, lista zakupowa, koordynacja zdalna stylizacji i sesji zdjęciowej,  przygotowanie ogłoszenia, wsparcie w promocji.

Willa wynajęta w ciągu tygodnia ! Cena zgodnie z oczekiwaniami właściciela.


Home staging mieszkania do sprzedaży Warszawa

 

Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu, szukało nowego właściciela przez prawie dwa lata. Mieszkanie było nieumeblowane i niezamieszkałe. Właściciele za namową pośredników obniżali cenę, ale to niestety nie pomagało. Metamorfoza wraz z promocją zajęła nam dwa tygodnie, ale efekt był natychmiastowy. Dzień po ukazaniu się ogłoszenia, pojawił się nabywca z ceną wyższa niż ofertowa. A właścicielka miała listę rezerwą w przypadku rezygnacji.

Zakres prac: konsultacje, koncepcja i lista zakupowa, zakupy i odbiory, lista zadań do wykonania przez właścicieli, zakup akcesorii, stylizacja i sesja zdjęciowa, przygotowanie ogłoszenia, wsparcie w promocji i prezentacji mieszkania.

Mieszkanie znalazło właściciela w 1 dzień ! Cena powyżej pierwszej oferty.


Stylizacja ze zdjęciami mieszkania na wynajem Warszawa

Poproszono nas o wsparcie w promocji mieszkania pod wynajem oraz skierowanie oferty do odpowiedniego klienta w celu podniesienia rentowności z najmu. Lokalem byli głównie zainteresowani studenci. Profesjonalna stylizacja i zdjęcia, a następnie odpowiedni opis ogłoszenia oraz kolejność zdjęć spowodowało zmianę grupy docelowej. W świecie wirtualnym oferta przykuwająca uwagę to podstawa marketingu nieruchomości. W ciągu kilku dni oferta znalazła się w internecie, a zaraz po jej ukazaniu pojawili się najemcy z tzw. grupy biznesowej podpisując kontrakt na dłużej.

Zakres prac: konsultacja, stylizacja i sesja zdjęciowa, wsparcie w promocji i prezentacji mieszkania.

Mieszkanie znalazło najemcę w ciągu kilku dni ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Stylizacja ze zdjęciami mieszkania do sprzedaży Warszawa

Właściciele wystawiając to mieszkanie spodziewali się szybkiej transakcji. Zainteresowanie było ogromne, ale propozycje  poniżej oczekiwań. Podczas konsultacji zmieniliśmy grupę docelową i zasugerowaliśmy niewielkie zmiany. Właściciele przy naszym wsparciu samodzielnie dokonali metamorfozy. Usunęli niepotrzebne rzeczy, zakupili dodatki, wykonali naprawy i montaż. My zrobiliśmy stylizację i zdjęcia. Przygotowaliśmy ogłoszenie i skuteczną promocję w internecie. Na koniec pokazaliśmy jak prezentować mieszkanie. Po tych zabiegach mieszkanie znalazło nowego właściciela ekspresowo!

Zakres prac: konsultacje, lista zakupowa, stylizacja i sesja zdjęciowa, przygotowanie ogłoszenia, wsparcie w promocji i prezentacji mieszkania.

Mieszkanie znalazło właściciela w kilka dni ! Cena powyżej pierwszej oferty.


Stylizacja ze zdjęciami mikro kawalerek Warszawa

Mikrokawalerki to jeden z trendów w wynajmie mieszkań. Na niespełna 15-20 m2 musi zmieścić się wszystko, co jest niezbędne na początek dla młodych, wymagających Klientów. Niełatwe to zadanie, ale możliwe! Trochę przemeblowaliśmy, wykonaliśmy stylizację wraz z sesją zdjęciową i gotowe! Inwestycja w dodatki od razu się zwróciła.

Zakres prac: konsultacja online, stylizacja i sesja zdjęciowa.

Kawalerki wynajęte w ciągu tygodnia ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging z wypożyczeniem mebli Warszawa

„To jakieś czary” tak zareagowała właścicielka, kiedy w ciągu kilku dni znalazł się nabywca na kupno jej mieszkania. Wcześniej pomimo podpisania umów z kilkoma pośrednikami nie było chętnego nabywcy. Jedyna, otrzymana oferta kupna była poniżej ceny rynkowej. Mieszkanie było nieumeblowane i wypożyczenie mebli okazało się najlepszym rozwiązaniem. Po naszym kompleksowym home stagingu z dnia na dzień pojawili się nowi zainteresowani nabywcy, którzy podbijali cenę.

Zakres prac: konsultacje, koncepcja i wybór akcesoriów we współpracy z wypożyczalnią, nadzór podwykonawców, zakup akcesoriów, stylizacja i sesja fotograficzna.

Mieszkanie znalazło właściciela w kilka dni ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging mikrokawalerek na wynajem Warszawa

Profesjonalnie przygotowane przez nas mieszkanie przed jego wystawieniem zaoszczędziło czas inwestora. Pozwoliło również zarobić większe pieniądze. Na znalezienie odpowiedniego najemcy potrzebny był tylko jeden dzień. Zima na zewnątrz nam w tym nie przeszkodziła.

Mieszkanie wynajęte w 1 dzień ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging pokoje na wynajem Mordor Warszawa

Mieszkanie przygotowywane pod wynajem dla młodych ludzi pracujących w pobliskich korporacjach. Oprócz doboru niedrogich mebli i dodatków trzeba było znaleźć wyróżnik oferty najmu! To odpinany fotel – hamak u sufitu odegrał główną rolę. Czas realizacji zabrał tydzień, a pokoje wynajęły się błyskawicznie i to w cenie wyższej niż średnia w okolicy.

Mieszkanie wynajęło się w ciągu kilku dni ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging domu Warszawa Wilanów

Nietypowy dom o powierzchni 150 m2 przygotowany do sprzedaży. Szukał nowego właściciela przez ponad 2 lata. Nieustawny salon z jadalnią, ogród z tarasem, 3 duże sypialnie z balkonami. Realizacja zajęła dwa tygodnie i zaangażowała wiele osób.

Dom znalazł właściciela w ciągu miesiąca ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging mieszkania do sprzedaży Józefosław

Sprzedaż mieszkania to dosyć stresujące zadanie dla właścicieli. Szybsza sprzedaż to również mniej kłopotów i stresu związanego z ciągłym przygotowaniem mieszkania przed każdą wizytą potencjalnych Klientów. Dzięki odpowiednim zmianom, które zostały wprowadzone wartość nieruchomości wzrosła kilkanaście procent , ale na kupującego trzeba było poczekać kilka miesięcy.

Zakres prac: konsultacje, lista zakupowa, stylizacja i sesja zdjęciowa, przygotowanie ogłoszenia, wsparcie w promocji i prezentacji mieszkania.

Sprzedaż mieszkania zajęła kilka miesięcy! Ale oczekiwana cena została osiągnięta.


Remont mieszkania pod wynajem Warszawa

W tej realizacji byłyśmy od początku remontu. Doradzałyśmy na każdym jego etapie. Uratowałyśmy to co było możliwe, aby zachować klimat praskiej kamienicy i chyba się udało. Malutkie pokoje wynajęły się bardzo szybko.

Zakres prac: projekt funkcjonalny mieszkania, konsultacje, koncepcja i  trzy listy zakupowe ,  dobór farb i materiałów, zakupy i odbiory, nadzór podwykonawców,  logistyka, zakup akcesorii, stylizacja do zdjęć i sesja fotograficzna.

Pokoje wynajęte w tydzień ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Stylizacja do filmu apartamentu na wynajem Warszawa

Właścicielka wyprowadziła się z mieszkania i poprosiła nas o pomoc w przygotowaniu wnętrz do wynajmu. Prestiżowa lokalizacja, w ścisłym centrum i wykończenia w wysokim standardzie. To zdecydowało, że grupą docelową będzie zagraniczny najemca ze świata biznesu. Home stagingowa inscenizacja zajęła nam kilka dni. Wybraną formą promocji był nakręcony film reklamowy. Jak wyszedł zobaczcie tutaj

 

Mieszkanie znalazło najemcę w dwa tygodnie! Cena najmu zgodnie z oczekiwania właściciela.


Home staging hotel dla studentów Warszawa

Piękna powojenna kamienica, która wcześniej była siedzibą Ambasady Szwajcarii została przekształcona w niewielki hotel studencki. Naszym zadaniem było stworzenie koncepcji, która miała przyciągnąć studenta z zagranicy oraz ułatwić komunikację w trakcie wynajmu. W budynku na czterech piętrach znajduje się osiem mieszkań, a w każdym po osiem pokoi. Dlatego każde mieszkanie otrzymało nazwę dzielnicy Warszawy, a każdy pokój nazwę ulicy z tej dzielnicy. Dodatkowo właściciel otrzymał wskazówki i koncepcję, którą mógł dalej samodzielnie rozwijać na kolejne mieszkania.

Wynajęte w ciągu tygodnia ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Konsultacje zdalne mieszkanie w Jabłonna

Realizacja została przeprowadzona zdalnie. Konsultacje odbywały się on line na podstawie przesłanych zdjęć. Właścicielka otrzymała od nas rekomendacje zmian oraz wskazówki dotyczące zakupów. Samodzielnie koordynowała prace ekipy remontowej i zakupiła wszystkie akcesoria. Pierwotnie mieszkanie było przygotowywane pod sprzedaż, ale po wykonaniu prac home stagingowych nastąpiła zmiana decyzji na wynajem.

Prace trwały ponad miesiąc. Jednak potem zainteresowanie mieszkaniem było tak duże, że przerosło to oczekiwania właścicielki.

Mieszkanie znalazło najemców w ciągu kilku dni!