Realizacje

Home Staging Team

Home staging mieszkania na sprzedaż
Warszawa Białołęka

Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu. Szukało nowego właściciela przez prawie dwa lata. Było nieumeblowane i niezamieszkałe. Metamorfoza wraz z promocją zajęła nam dwa tygodnie, ale efekt był natychmiastowy. Dzień po ukazaniu się ogłoszenia, pojawił się nabywca z ceną wyższa niż ofertowa.

Mieszkanie znalazło właściciela w 1 dzień ! Cena powyżej pierwszej oferty.


Przygotowanie oferty do sprzedaży mieszkania na Kamionku Warszawa

Po zabiegach home stagingowych mieszkanie znalazło właściciela ekspresowo. Co zostało zrobione? W trakcie konsultacji właściciele otrzymali wskazówki odnośnie koniecznych zmian. Wykonano drobne naprawy i montaż kilku dodatków. My zrobiliśmy stylizację oraz profesjonalne zdjęcia. Następnie przygotowaliśmy ogłoszenie i przeprowadziliśmy skuteczną promocję w internecie. Na koniec przekazałyśmy instrukcje jak prezentować mieszkanie.

Mieszkanie znalazło właściciela w kilka dni ! Cena powyżej pierwszej oferty.


Stylizowana sesja zdjęciowa mieszkania na wynajem Bielany Warszawa

W świecie wirtualnym oferta przykuwająca uwagę to podstawa marketingu nieruchomości. Poproszono nas o wsparcie w promocji mieszkania pod wynajem. Właściciele zgodnie z naszymi wskazówkami przygotowali mieszkanie do sesji zdjęciowej, a my wykonaliśmy stylizację i zdjęcia. W ciągu kilku dni oferta znalazła się w internecie, a zaraz po jej ukazaniu pojawili się najemcy.

Mieszkanie znalazło najemcę w ciągu 1 dnia ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Stylizowana sesja zdjęciowa domu pod wynajem Białogóra

Dobre zdjęcia w trakcie wynajmu, szczególnie krótkoterminowego to podstawa marketingu nieruchomości. Na przygotowanie domu do stylizacji oraz sesji zdjęciowej potrzebowaliśmy kilka dni.

Nowe zdjęcia pokazują potencjał domu i okolicy, co skuteczne przekłada się zainteresowaniem wśród gości wynajmujących.


Stylizowana sesja zdjęciowa domu pod wynajem Katalonia Hiszpania

Stylizacja do sesji zdjęciowej domu w Katalonii została wykonana zdalnie. Nowe zdjęcia pokazujące potencjał willi i skuteczne działania w sieci, szybko spowodowały pojawienie się gości. Jednak w tym przypadku to również zasługa samych właścicieli, którzy zastosowali się do naszych wskazówek.

Willa wynajęta w ciągu tygodnia ! Cena zgodnie z oczekiwaniami właściciela.


Home staging mieszkania na sprzedaż
Ursus Warszawa

"To jakieś czary" tak zareagowała właścicielka, kiedy w ciągu kilku dni znalazł się nabywca na kupno jej mieszkania. Wcześniej pomimo podpisania umów z kilkoma pośrednikami nie było chętnego nabywcy. Jedyna, otrzymana oferta kupna była poniżej ceny rynkowej. Po naszym kompleksowym home stagingu z dnia na dzień pojawili się nowi zainteresowani nabywcy, którzy podbijali cenę.

Mieszkanie znalazło właściciela w kilka dni ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging mieszkania na wynajem
Ochota Warszawa

Profesjonalnie przygotowane przez nas mieszkanie przed jego wystawieniem zaoszczędziło czas inwestora. Pozwoliło również zarobić większe pieniądze. Na znalezienie odpowiedniego najemcy potrzebny był jeden dzień.

Mieszkanie wynajęte w 1 dzień ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging mieszkania na wynajem
Warszawa Mokotów

Mieszkanie przygotowywane pod wynajem dla młodych ludzi pracujących w pobliskich korporacjach. Oprócz doboru niedrogich mebli i dodatków trzeba było znaleźć wyróżnik oferty najmu! To odpinany fotel - hamak u sufitu odegrał główną rolę. Czas realizacji zabrał tydzień, a pokoje wynajęły się błyskawicznie i to w cenie wyższej niż średnia w okolicy.

Mieszkanie wynajęło się w ciągu kilku dni ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging domu na sprzedaż
Warszawa Wilanów

Nietypowy dom o powierzchni 150 m2 przygotowany do sprzedaży. Szukał nowego właściciela przez ponad 2 lata. Nieustawny salon z jadalnią, ogród z tarasem, 3 duże sypialnie z balkonami. Realizacja zajęła dwa tygodnie i zaangażowała wiele osób.

Dom znalazł właściciela w ciągu miesiąca ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging mieszkania na wynajem
Praga Warszawa

W tej realizacji byłyśmy od początku remontu. Doradzałyśmy na każdym jego etapie. Uratowałyśmy to co było możliwe, aby zachować klimat praskiej dzielnicy i chyba się udało. Malutkie pokoje wynajęły się bardzo szybko.

Pokoje wynajęte w tydzień ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging hotelu studenckiego
Warszawa Mokotów

Piękna powojenna kamienica, która wcześniej była siedzibą Ambasady Szwajcarii została przekształcona w niewielki hotel studencki. Naszym zadaniem było stworzenie koncepcji, która miała przyciągnąć studenta z zagranicy oraz ułatwić komunikację w trakcie wynajmu. W budynku na czterech piętrach znajduje się osiem mieszkań, a w każdym po osiem pokoi. Dlatego każde mieszkanie otrzymało nazwę dzielnicy Warszawy, a każdy pokój nazwę ulicy z tej dzielnicy. Dodatkowo właściciel otrzymał wskazówki i koncepcję, którą mógł dalej samodzielnie rozwijać na kolejne mieszkania.

Wynajęte w ciągu tygodnia ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Home staging apartamentu na wynajem
Centrum Warszawa

Właścicielka wyprowadziła się z mieszkania i poprosiła nas o pomoc w przygotowaniu wnętrz do wynajmu. Prestiżowa lokalizacja, w ścisłym centrum i wykończenia w wysokim standardzie. To zdecydowało, że grupą docelową będzie zagraniczny najemca ze świata biznesu. Home stagingowa inscenizacja zajęła nam kilka dni. Dodatkową formą promocji był nakręcony film reklamowy.

Mieszkanie znalazło najemcę w dwa tygodnie! Cena najmu zgodnie z oczekiwania właściciela.


Home staging mieszkania na sprzedaż Targówek Warszawa

Wynajmowane mieszkanie próbowano sprzedać przez ponad rok, niestety bez efektu. Po wykonaniu home stagingu oraz ustaleniu nowych warunków z najemcami, mieszkanie znalazło nowych właścicieli w ciągu dwóch tygodni. Metamorfoza zajęła nam kilka intensywnych dni, a wszystko odbywało się w trakcie urlopu najemców.

Mieszkanie znalazło właściciela w dwa tygodnie! Cena sprzedaży zgodnie z oczekiwania właścicieli.


Home staging mieszkania na wynajem Praga Warszawa kawalerki

Mikrokawalerki to jeden z nowych trendów w wynajmie mieszkań. Na niespełna 17m2 musiało zmieścić się wszystko, co jest niezbędne na początek dla młodych, wymagających Klientów. Niełatwe zadanie, ale możliwe do wykonania.

Kawalerki wynajęte w ciągu tygodnia ! Cena zgodnie z oczekiwaniami właściciela


Konsultacje internetowe home staging mieszkania Jabłonna k. Warszawy

Realizacja została przeprowadzona zdalnie. Konsultacje odbywały się on line na podstawie przesłanych zdjęć. Właścicielka otrzymała od nas rekomendacje zmian oraz wskazówki dotyczące zakupów. Samodzielnie koordynowała prace ekipy remontowej i zakupiła wszystkie akcesoria. Pierwotnie mieszkanie było przygotowywane pod sprzedaż, ale po wykonaniu prac home stagingowych nastąpiła zmiana decyzji na wynajem.

Prace trwały ponad miesiąc. Jednak potem zainteresowanie mieszkaniem było tak duże, że przerosło to oczekiwania właścicielki.

Mieszkanie znalazło najemców w ciągu kilku dni!


Home staging mieszkania na wynajem Bielany Warszawa

Słodkiego miłego życia to temat naszej kolejnej realizacji w mieszkaniu przygotowywanym do wynajmu dla młodych ludzi. Przejęłyśmy projekt w trakcie remontu. Wybór funkcjonalnych mebli również należał do nas. Pomysł na koncepcję pojawił się dopiero w trakcie realizacji, która trwała ponad tydzień. Mieszkanie wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących.

Mieszkanie wynajęło się w ciągu tygodnia ! Cena powyżej średniej w okolicy.