Realizacje

Home Staging Team

Mieszkanie na Białołęce, Warszawa

Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu. Szukało nowego właściciela przez prawie dwa lata. Było smutne, nieumeblowane i niezamieszkałe. Metamorfoza wraz z promocją w internecie zajęła nam dwa tygodnie, ale efekt był natychmiastowy. Dzień po ukazaniu się ogłoszenia, pojawił się nabywca z ceną wyższa niż ofertowa. A co ciekawe, właścicielka miała listę osób oczekujących, gdyby się rozmyślił.

Mieszkanie znalazło właściciela w 1 dzień ! Cena sprzedaży powyżej pierwszej oferty.


Mieszkanie na Mokotowie, Warszawa

Siedmiopokojowe mieszkanie przygotowywane pod wynajem dla młodych ludzi pracujących w pobliskich korporacjach. Przejęcie projektu przez nas w trakcie remontu. Oprócz doboru niedrogich mebli i dodatków trzeba było znaleźć wyróżnik oferty najmu! To odpinany fotel - hamak u sufitu odegrał główną rolę. Czas realizacji zabrał dwa tygodnie. Ale pokoje wynajęły się w kilka dni i to w cenie wyższej niż średnia w okolicy.

Mieszkanie wynajęło się w ciągu kilku dni ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Dom w Wilanowie, Warszawa

Nietypowy dom o powierzchni 150 m2 przygotowany do sprzedaży. Szukał nowego właściciela przez ponad 2 lata. Nieustawny salon z jadalnią, ogród z tarasem, 3 duże sypialnie z balkonami. Projekt wykonany przy współpracy The Stage It Up. Realizacja zajęła ponad tydzień, ale zaangażowała wiele osób.

Dom znalazł właściciela w ciągu miesiąca ! Cena sprzedaży zgodnie z zakładanym celem.


Kamienica na Mokotowie

Piękna powojenna kamienica, która wcześniej była siedzibą Ambasady Szwajcarii została przekształcona w niewielki hotel studencki. Naszym zadaniem było stworzenie koncepcji, która miała przyciągnąć studenta z zagranicy oraz ułatwić komunikację w trakcie wynajmu. W budynku na czterech piętrach znajduje się osiem mieszkań, a w każdym po osiem pokoi. Dlatego każde mieszkanie otrzymało nazwę dzielnicy Warszawy, a każdy pokój nazwę ulicy z tej dzielnicy. Realizacja dwóch mieszkań zajęła nam 10 dni. A właściciel otrzymał wskazówki i koncepcję, którą mógł dalej samodzielnie rozwijać na kolejne mieszkania.

Wynajęte w ciągu tygodnia ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Mieszkanie na Bielanach

Słodkiego miłego życia to temat naszej kolejnej realizacji w mieszkaniu przygotowywanym do wynajmu dla młodych ludzi. Przejęłyśmy projekt w trakcie remontu. Wybór funkcjonalnych mebli również należał do nas. Pomysł na koncepcję pojawił się dopiero w trakcie realizacji, która trwała ponad tydzień. Mieszkanie wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących.

Mieszkanie wynajęło się w ciągu tygodnia ! Cena powyżej średniej w okolicy.


Apartament w Centrum, Warszawa

Właścicielka wyprowadziła się z mieszkania i poprosiła nas o pomoc w przygotowaniu wnętrz do wynajmu. Prestiżowa lokalizacja, w ścisłym centrum i wykończenia w wysokim standardzie. To zdecydowało, że grupą docelową będzie zagraniczny najemca ze świata biznesu. Home stagingowa inscenizacja zajęła nam kilka dni. Dodatkową formą promocji był nakręcony spot reklamowy, który można obejrzeć na naszej stronie.

Mieszkanie znalazło najemcę w dwa tygodnie! Cena najmu zgodnie z oczekiwania właściciela.


Mieszkanie na Targówku, Warszawa

Wynajmowane mieszkanie pośrednicy próbowali sprzedać prze ponad rok, niestety bez efektu. Po wykonaniu home stagingu oraz ustaleniu nowych warunków z najemcami, mieszkanie znalazło nowych właścicieli w ciągu dwóch tygodni. Metamorfoza zajęła nam kilka intensywnych dni, gdyż wszystko odbywało się w trakcie urlopu najemców.

Mieszkanie znalazło właściciela w dwa tygodnie! Cena sprzedaży zgodnie z oczekiwania właścicieli.


Mieszkanie w Jabłonna, k. Warszawy

Realizacja została przeprowadzona zdalnie. Konsultacje odbywały się on line na podstawie przesłanych zdjęć. Właścicielka otrzymała od nas rekomendacje zmian oraz wskazówki dotyczące zakupów. Samodzielnie koordynowała prace ekipy remontowej i zakupiła wszystkie akcesoria. Pierwotnie mieszkanie było przygotowywane pod sprzedaż, ale po wykonaniu prac home stagingowych nastąpiła zmiana decyzji na wynajem.

Prace trwały ponad miesiąc. Jednak potem zainteresowanie mieszkaniem było tak duże, że przerosło to oczekiwania właścicielki.

Mieszkanie znalazło najemców w ciągu kilku dni!