Oferta

Home Staging Team

Aranżujemy, stylizujemy, fotografujemy, czyli przygotowujemy do szybkiej i rentownej sprzedaży lub wynajmu.

Nie wiesz, jakich usług potrzebujesz?

Prześlij do nas kilka zdjęć mieszkania lub domu, a na ich podstawie przygotujemy wstępną ofertę.

Konsultacja na miejscu

Podczas konsultacji zdiagnozujemy problemy, omówimy konieczne zmiany, niektóre w miarę możliwości dokonamy od razu. Podpowiemy od czego należy zacząć, czego brakuje, a co należy usunąć. W trakcie wizyty zaproponujemy możliwe rozwiązania w poszczególnych pomieszczeniach wraz z oszacowaniem budżetu. Przekażemy wskazówki, w jaki sposób należy przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Po takiej dawce wiedzy będziecie Państwo mogli samodzielnie dokonać zmian lub skorzystać z usług profesjonalisty.

Wycena po przesłaniu kilku zdjęć oraz lokalizacji nieruchomości.

Konsultacja internetowa

Wygodnie i szybko. Na podstawie przesłanych zdjęć przygotujemy kreatywne wskazówki, jak w prosty sposób podnieść wartość nieruchomości. W zależności od Państwa potrzeb, możemy zaplanować pakiet kilku konsultacji. Tego rodzaju konsultację polecamy osobom, które posiadają zmysł estetyczny, potrzebują jednak wsparcia lub pomysłów na wnętrze. Konsultacje odbywa się przez telefon lub poprzez dostępne komunikatory internetowe.

Wycena indywidualna po przesłaniu kilku zdjęć wnętrza.

Przykład realizacji znajdziesz tutaj...

Stylizowana sesja zdjęciowa

Profesjonalne zdjęcia aparatem szerokokątnym zwiększają atrakcyjność oferty. Powodują zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i zwiększają szansę na szybką transakcję. Oferta skierowana jest do Klientów, których nieruchomość nie wymaga prac remontowych. Polega na stylizacji wnętrza poprzez wykorzystanie akcesoriów zastanych na miejscu lub wypożyczonych. Efektem końcowym jest profesjonalna sesja zdjęciowa.

Wycena indywidualna po przesłaniu kilku zdjęć wnętrza.

Przykład realizacji znajdziesz tutaj...

Przygotowanie oferty w internecie

Usługa skierowana jest do osób, które decydują się na bezpośrednią sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Polega na stworzenie odpowiedniego wizerunku w sieci poprzez przygotowanie profesjonalnej oferty. Prace rozpoczynamy od konsultacji i wskazaniu koniecznych zmian. Następnie wykorzystując zastane akcesoria wykonujemy stylizację wnętrza oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Opracowanie ogłoszenia wraz rzutami nieruchomości to efekt końcowy usługi. Na życzenie podpowiadamy jak wypromować ofertę w internecie, aby zwiększyć szansę na szybką sprzedaż lub wynajem.

Wycena indywidualna po przesłaniu kilku zdjęć wnętrza.

Przykład realizacji znajdziesz tutaj...

Kompleksowy Home Staging

Projekt rozpoczynamy konsultacją na miejscu i oszacowaniem budżetu. Następnie ustalamy możliwości zasobowe oraz harmonogram prac. Po otrzymaniu akceptacji Klienta, dokonujemy zmian wnętrza w ustalonym budżecie. Nadzorujemy i koordynujemy przebieg prac podwykonawców. Następnie stylizujemy wykorzystując niezbędne akcesoria dekoracyjne i dodatki. Efektem końcowym jest profesjonalna sesja zdjęciowa wraz z przygotowaniem oferty w internecie.

Wycena projektu jest uzależniona od wielkości i stanu nieruchomości, zakresu prac oraz rodzaju wykorzystanych materiałów.

Przykład realizacji znajdziesz tutaj...

Usługi dodatkowe

Jeśli zdecydujesz się na kompleksowy home staging przekażemy Państwu cenne wskazówki w zakresie prezentacji nieruchomości. Dodatowo na życzenie właściciela wykonujemy prezentację nieruchomości potencjalnemu Klientowi. Za dodatkową opłatą organizujemy tzw. "Dom otwarty" - to jest rodzaj promocji nieruchomości przy jej sprzedaży.

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, w przypadku sprzedaży lub wynajmu nieruchomości to klucz do sukcesu.