Opinie o nas

Home Staging Team

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami  z doświadczeniem i pasją. Aranżujemy, stylizujemy, fotografujemy mieszkania, domy,
apartamenty,home staging Wioletta Dmowska w tym również hotelowe przygotowując do szybkiej sprzedaży lub wynajmu.
Projekty realizujemy indywidualnie lub zespołowo. Działamy głównie w Warszawie, ale dla ciekawych projektów ruszamy dalej 🙂

 

O założycielce HST

Pomysłodawczynią i założycielką Home Staging Team jest Wioletta Dmowska. Absolwentka marketingu i zarządzania.

Dyplomowana home stagerka, dekoratorka oraz fotograf wnętrz. Pasjonatka nowoczesnej sprzedaży i marketingu nieruchomości.  Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w temacie sprzedaży i zarządzania projektami.

Przez dłuższy czas pracowała w korporacjach, ale pewnego dnia zapragnęła realizować swoje pomysły wykorzystując zdobytą wiedzę. Idealnym rozwiązaniem stała się praca w  nieruchomościach. Z jednej strony przygotowuje je do sprzedaży lub wynajmu, stylizuje do sesji zdjęciowych, z drugiej tak zarządza projektem, aby transakcja była opłacalna.

Twierdzi, że w tej pracy najważniejsza jest przemyślana strategia, a kluczem skuteczności jest dobry pomysł i organizacja.

 

Opinie o HST

Home Staging Team

Home staging działa niesamowicie skutecznie. Home staging w wykonaniu HST okazał się dodatkowo bardzo korzystny finansowo. Nie zaangażował większych środków niż ewentualna prowizja pośrednika. Pośrednik szukał nabywcy przez rok, a HST tak przygotował moje mieszkanie do sprzedaży, ze nabywca znalazł się już następnego dnia i miałam kolejkę chętnych za cenę, o której nikt wcześniej nie chciał słyszeć. Najtrudniej było mi podjąć decyzję o wydaniu środków bez gwarancji, ze przyniesie to zamierzony efekt. W tej chwili już takich wątpliwości bym nie miała. Zwłaszcza powierzając to zadanie HST.

Dorota K.

Powodzenia i kolejnych projektów!

Polecam gorąco Home Staging Team! Korzystając z HST mogłam liczyć na profesjonalną pomoc i kompleksową usługę. Muszę dodać, że 😃😃po raz pierwszy skorzystałam z takiej usługi i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki Home Staging Team w ciągu kilku dni znalazłam nabywców na mieszkanie!!!

 

 

 

 

Grażyna S.

Bardzo dziękuje!

Pani Wioletta Dmowska- home stager- bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem realizowała nasz projekt. Olbrzymia wiedza, zrozumienie sytuacji sprzedającego, znajomość rynku, a także niezwykłe wyczucie przestrzeni, kolorów dały nadzwyczajne rezultaty w postaci metamorfozy domu. Polecam usługi tej firmy, bo koszty są niewspółmiernie niskie w porównaniu do osiągniętego zysku.

Nina A.

Mieszkanie po home stagingu wyglądało rewelacyjnie i znalazło nabywcę w 2 dni od pojawienia się ogłoszenia. Dziewczyny znają się na rzeczy, a skorzystanie z ich usług jest naprawdę świetną inwestycją!

 

 

 

Tomasz K.
Jestem pod wrażeniem 🙂

W końcu udało mi się wynająć mieszkanie zgodnie z moimi oczekiwaniami. Home Staging Team pomógł mi podnieść cenę wynajmu i znaleźć porządnych klientów, którzy zauważyli nową funkcjonalność i docenili wystrój mieszkania.
Będę polecał Wasze usługi 🙂

Sebastian D.
Szybko i solidnie! Do HST można mieć pełne zaufanie

Dzięki pomysłom Pani Wioli i jej współpracownikom udało mi się  sprzedać mieszkanie, które nie mogło znaleźć nabywcy przez 3 lata. Po profesjonalnym przygotowaniu do sprzedaży znalazł się nowy nabywca w ciągu tygodnia. Wprowadzono ciekawy wystrój wnętrza, co wpłynęło na podniesienie jego wartości. Pomogli mi również w przygotowaniu oferty oraz jej promocji w internecie.
Dziękuję za wszystko!

 

Małgorzata W.
Polecam! 100% satysfakcji

Bardzo profesjonalne doradztwo. Terminowa realizacja projektu i natychmiastowe wyniki w postaci dużego zainteresowania sprzedażą mieszkania. Gorąco polecam.