Opinie/O nas

Home Staging Team

Kim jesteśmy?

 

Pomysłodawczynią i właścicielką pracowni Home Staging Team jest Wioletta Dmowska.

Wszystkie projekty koordynuje od początku do końca, a pomysły i koncepcje na daną nieruchomość konsultuje często ze współpracownikami.

Wraz z zespołem aranżuje, stylizuje, fotografuje mieszkania, domy, apartamenty,home staging Wioletta Dmowska w tym również hotelowe przygotowując je do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. Realizacje wykonuje indywidualnie lub zespołowo w zależności od zlecenia i budżetu. Pracuje z doświadczonymi specjalistami i profesjonalistami.

Do każdego projektu podchodzi indywidualnie zwracając szczególną uwagę na budżet i cel inwestora. Działa głównie w Warszawie, ale dla ciekawych wyzwań rusza w świat 🙂

Home staging to nie tylko nasza praca, ale prawdziwa pasja, a misją Home Staging Team jest zmiana nieruchomości z „do mieszkania na do sprzedania” .

 

O właścicielce HST

 

Wioletta Dmowska z wykształcenia jest ekonomistką,  absolwentka uniwersytetu  w marketingu i zarządzaniu. Dyplomowana home stagerka, dekoratorka oraz fotografka wnętrz. Pasjonatka nowoczesnej sprzedaży i marketingu nieruchomości.  Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu projektami.

Przez dłuższy czas pracowała w korporacjach, ale pewnego dnia zapragnęła realizować swoje  marzenia i pomysły wykorzystując zdobytą wiedzę. Idealnym rozwiązaniem stała się praca z nieruchomościami. Z jednej strony wymyśla koncepcję i strategię sprzedaży lub wynajmu, stylizuje, fotografuje, a z drugiej strony tak zarządza projektem, aby transakcja była opłacalna.

Twierdzi, że w home stagingu najważniejsza jest przemyślana strategia i realny pomysł, a kluczem skuteczności dobra organizacja oraz doświadczenie w tym temacie.

 

Opinie o HST

Home Staging Team

HST działa niesamowicie skutecznie. Home staging w ich wykonaniu okazał się dodatkowo bardzo korzystny finansowo. Nie zaangażował większych środków niż ewentualna prowizja pośrednika. Pośrednik szukał nabywcy przez rok, a HST tak przygotował moje mieszkanie do sprzedaży, ze nabywca znalazł się już następnego dnia i miałam kolejkę chętnych za cenę, o której nikt wcześniej nie chciał słyszeć. Najtrudniej było mi podjąć decyzję o wydaniu środków bez gwarancji, ze przyniesie to zamierzony efekt. W tej chwili już takich wątpliwości bym nie miała. Zwłaszcza powierzając to zadanie HST.

Dorota K.

Powodzenia w kolejnych projektach!

Polecam gorąco Home Staging Team! Korzystając z HST mogłam liczyć na profesjonalną pomoc i kompleksową usługę. Muszę dodać, że 😃😃po raz pierwszy skorzystałam z takiej usługi i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki Home Staging Team w ciągu kilku dni znalazłam nabywców na mieszkanie!!!

 

 

 

 

Grażyna S.

Bardzo dziękuje!

Mieszkanie po home stagingu wyglądało rewelacyjnie i znalazło nabywcę w 2 dni od pojawienia się ogłoszenia. Dziewczyny znają się na rzeczy, a skorzystanie z ich usług jest naprawdę świetną inwestycją!

 

 

 

Tomasz K.
Jestem pod wrażeniem 🙂

Pani Wioletta Dmowska- home stager- bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem realizowała nasz projekt. Olbrzymia wiedza, zrozumienie sytuacji sprzedającego, znajomość rynku, a także niezwykłe wyczucie przestrzeni, kolorów dały nadzwyczajne rezultaty w postaci metamorfozy domu. Polecam usługi tej firmy, bo koszty są niewspółmiernie niskie w porównaniu do osiągniętego zysku.

Nina A.

W końcu udało mi się wynająć mieszkanie zgodnie z moimi oczekiwaniami. Home Staging Team pomógł mi podnieść cenę wynajmu i znaleźć porządnych klientów, którzy zauważyli nową funkcjonalność i docenili wystrój mieszkania.
Będę polecał Wasze usługi 🙂

Sebastian D.
Szybko i solidnie! Do HST można mieć pełne zaufanie

Dzięki pomysłom Pani Wioli i jej współpracownikom udało mi się  sprzedać mieszkanie, które nie mogło znaleźć nabywcy przez 3 lata. Po profesjonalnym przygotowaniu do sprzedaży znalazł się nowy nabywca w ciągu tygodnia. Wprowadzono ciekawy wystrój wnętrza, co wpłynęło na podniesienie jego wartości. Pomogli mi również w przygotowaniu oferty oraz jej promocji w internecie.
Dziękuję za wszystko!

 

Małgorzata W.
Polecam! 100% satysfakcji

Z HST wyposażyłem i udekorowałem 8 mieszkań na wynajem. Już samo to powinno świadczyć o moim poziomie zadowolenia z ich usług. Jednak ocena byłaby niepełna gdybym nie dodał kilku arcyważnych określeń dotykających jakości ich pracy. Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, gwarancja komfortu współpracy, elastyczność, uczciwość, terminowość, pracowitość, poczucie humoru i umiejętność zarządzania niełatwymi relacjami z ekipami remontowymi, w tym egzekwowania najwyższego poziomu pracy na etapie HST są marką rozpoznawczą tej firmy. Polecam ją wszystkim inwestorom, którzy dojrzeli do pójścia po rozum do głowy i zdecydowali, że lepiej….nie robić wszystkiego samemu:-)

Krzysztof  K. 100% satysfakcji!

Bardzo profesjonalne doradztwo. Terminowa realizacja projektu i natychmiastowe wyniki w postaci dużego zainteresowania sprzedażą mieszkania. Gorąco polecam.