O nas

Home Staging Team

Kim jesteśmy?

Pracownią Home Staging Team, której założycielką i właścicielką jest Wioletta Dmowska. Realizacje wykonujemy indywidualnie lub zespołowo w zależności od zlecenia oraz założeń budżetowych. Wszystkie projekty są koordynowane od początku do końca przez Wiolę, a pomysły i koncepcje wspólnie konsultowane. Aranżujemy, stylizujemy, fotografujemy mieszkania, domy, apartamenty hotelowe przygotowując je do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu.  Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zwracając szczególną uwagę na budżet i cel inwestora. Działamy głównie w Warszawie, ale dla ciekawych wyzwań ruszamy w świat 🙂

 

O założycielce HST

home staging Wioletta DmowskaWiola Dmowska z wykształcenia jest ekonomistką,  absolwentką uniwersytetu gdańskiego. Dyplomowana home stagerka, inwestorka, dekoratorka oraz fotografka wnętrz. Pasjonatka nowoczesnej sprzedaży i marketingu nieruchomości.  Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu projektami.

Przez długi czas pracowała w korporacjach, ale pewnego dnia zapragnęła realizować swoje  marzenia wykorzystując zdobytą wiedzę. Idealnym rozwiązaniem stała się praca w nieruchomościach. Z jednej strony wymyśla koncepcję i strategię sprzedaży, stylizuje, fotografuje, a z drugiej strony tak zarządza projektem, aby transakcja była opłacalna.

Twierdzi, że w home stagingu najważniejsza jest przemyślana strategia oraz pomysł, a kluczem skuteczności jest zdobyta wiedza i doświadczenie.

Co mówią o nas Klienci?

Home Staging Team

HST działa niesamowicie skutecznie. Home staging w ich wykonaniu okazał się dodatkowo bardzo korzystny finansowo. Nie zaangażował większych środków niż ewentualna prowizja pośrednika. Pośrednik szukał nabywcy przez rok, a HST tak przygotował moje mieszkanie do sprzedaży, ze nabywca znalazł się już następnego dnia i miałam kolejkę chętnych za cenę, o której nikt wcześniej nie chciał słyszeć. Najtrudniej było mi podjąć decyzję o wydaniu środków bez gwarancji, ze przyniesie to zamierzony efekt. W tej chwili już takich wątpliwości bym nie miała. Zwłaszcza powierzając to zadanie HST.

Dorota Korzeniowska

Powodzenia w kolejnych projektach!

Pani Wioletta Dmowska- home stager- bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem realizowała nasz projekt. Olbrzymia wiedza, zrozumienie sytuacji sprzedającego, znajomość rynku, a także niezwykłe wyczucie przestrzeni, kolorów dały nadzwyczajne rezultaty w postaci metamorfozy domu. Polecam usługi tej firmy, bo koszty są niewspółmiernie niskie w porównaniu do osiągniętego zysku.

Nina Ambroziak Polecam, naprawdę warto!

Z HST wyposażyłem i udekorowałem 8 mieszkań na wynajem. Już samo to powinno świadczyć o moim poziomie zadowolenia z ich usług. Jednak ocena byłaby niepełna gdybym nie dodał kilku arcyważnych określeń dotykających jakości ich pracy. Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, gwarancja komfortu współpracy, elastyczność, uczciwość, terminowość, pracowitość, poczucie humoru i umiejętność zarządzania niełatwymi relacjami z ekipami remontowymi, w tym egzekwowania najwyższego poziomu pracy na etapie HST są marką rozpoznawczą tej firmy. Polecam ją wszystkim inwestorom, którzy dojrzeli do pójścia po rozum do głowy i zdecydowali, że lepiej….nie robić wszystkiego samemu:-)

Krzysztof  Kaczmar 100% satysfakcji!

Polecam gorąco Home Staging Team! Korzystając z HST mogłam liczyć na profesjonalną pomoc i kompleksową usługę. Muszę dodać, że 😃😃po raz pierwszy skorzystałam z takiej usługi i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki Home Staging Team w ciągu kilku dni znalazłam nabywców na mieszkanie!!!

Grażyna Soroczyńska

Bardzo dziękuje!

Mieszkanie po home stagingu wyglądało rewelacyjnie i znalazło nabywcę w 2 dni od pojawienia się ogłoszenia. Dziewczyny znają się na rzeczy, a skorzystanie z ich usług jest naprawdę świetną inwestycją!

Tomasz Kotto
Jestem pod wrażeniem 🙂

Bardzo profesjonalne doradztwo. Terminowa realizacja projektu i natychmiastowe wyniki w postaci dużego zainteresowania sprzedażą mieszkania. Gorąco polecam.

Katarzyna Smyk
Polecam gorąco!

W końcu udało mi się wynająć mieszkanie zgodnie z moimi oczekiwaniami. Home Staging Team pomógł mi podnieść cenę wynajmu i znaleźć porządnych klientów, którzy zauważyli nową funkcjonalność i docenili wystrój mieszkania.
Będę polecał Wasze usługi 🙂

Sebastian D.
Szybko i solidnie! 

Dzięki pomysłom Pani Wioli i jej współpracownikom udało mi się  sprzedać mieszkanie, które nie mogło znaleźć nabywcy przez 3 lata. Po profesjonalnym przygotowaniu do sprzedaży znalazł się nowy nabywca w ciągu tygodnia. Wprowadzono ciekawy wystrój wnętrza, co wpłynęło na podniesienie jego wartości. Pomogli mi również w przygotowaniu oferty oraz jej promocji w internecie.
Dziękuję za wszystko!

Małgorzata Wirkan
Do HST można mieć pełne zaufanie!

opinia home staging

Ewa Watusiak

home staging opinie